MÖBLER / Bord / Rökbord 14378390

nr 1437 8390

Rökbord

Funkis, 1930-tal, Intarsia. Bredd: 58. Djup: 58 cm, höjd: 61 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:28:28

13/12 09:16:44 1      Vinnande bud